Otelul Galati l-a dezamagit pe Dorinel Munteanu

Sport  |  0 comentarii

Dorinel Munteanu, antrenorul echipei Oţelul Galaţi, s-a arătat dezamăgit de înfrângerea cu FC Basel (2-3), de marţi seara, de la Bucureşti, în Grupa C a Ligii Campionilor la fotbal, dar a precizat că victoria formaţiei elveţiene a fost meritată.

Vremea Bucuresti
vremea, vremea inmh, vremea romania          anunturi gratuite, anunturi imobiliare gratuite, anunturi auto gratuite, anunturi online gratuite, anunturi gratuite bucuresti, postari anunturi gratuite      horoscop, horoscopul zilei, horoscoul zilei de azi,

''Sunt dezamăgit pentru că nu am obţinut ce ne-am propus. După 15 minute eram conduşi cu 2-0, am făcut cadou două goluri, iar într-o asemenea competiţie e greu să mai revii. A fost un şoc foarte mare pentru echipa mea, care a încasat şi al treilea gol. A fost imposibil să ne mai atingem obiectivul, dar după pauză am revenit de la cabine o altă echipă, am marcat de două ori şi cu puţină şansă puteam scoate un egal'', a declarat Munteanu după meci, urându-le elveţienilor să se califice în optimile Ligii Campionilor.

sursa: agerpres.ro